Рус Укр
(095) 502-53-44
(096) 502-53-44
(067) 558-15-87 Замовити дзвінок
Мій кошик
0 товарів
на 0 грн
Сільгосптехніка
Зворотній дзвінок
Кредитування

Накладено арешт на партію сільгосппродукції вартістю 4,2 млн грн, призначену для експорту компаніями, які входили до складу конвертаційного центру

Заарештована партія сільгосппродукції, яка виявлена ​​податковою міліцією в Дніпропетровській області в ході досудового розслідування кримінального провадження по діяльності конвертаційного центру.

Співробітниками податкової міліції ГУ УКРІНФОРМ в Дніпропетровській області було припинено діяльність конвертаційного центру, через який для великих сільгоспкомпаній і зернотрейдерів проконвертовано більше 180 млн грн.

В рамках розслідування кримінальної провадження у ч. 1 ст. 205 КК України було додатково встановлено ряд пов'язаних фіктивних і транзитних підприємств, реквізити яких використовували організатори конвертаційного центру для прикриття своєї незаконної діяльності. Зокрема, встановлено, що від імені цих компаній фігуранти експортували незаконно отриману сільськогосподарську продукцію на адресу підконтрольних компаній-нерезидентів.

На підставі постанов суду були проведені обшуки в Полтавській і Кіровоградській областях в місцях зберігання зазначеної сільгосппродукції і документації по її придбання. За результатами обшуків вилучено чорнові записи, а також первинну фінансово-господарську і бухгалтерську документацію за операціями, проведеними підприємствами, що входять до складу "конверта".

Крім того, було вилучено та накладено арешт на 691 тонну кукурудзи і пшениці загальною вартістю 4,2 млн грн, призначених для подальшого експорту через підконтрольні фігурантам компанії.

Слідство триває.

Джерело: Цензор.НЕТ